EBA TABLET ŞİFRESİ ALMA

EBA TABLET ŞİFRESİ ALMA

Eba kurs için gerekli olan giriş bilgilerinizi tabletinizden öğrenmek için eba tablet şifremi unuttum diyorsanız bununda çözümü var. EBA tablet şifresi alma hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda bulabilir ve eba şifresi ayrıntılarına erişebilirsiniz.

Eğitim sisteminin daha kapsamlı hale gelmesini destekleyen önemli projelerden biri olan EBA eğitim programı örgün eğitim dışında ek eğitim alabilme imkanını öğrencilere ücretsiz olarak sunmaktadır. Okulda verilen tüm derslerin aynı şekilde desteklendiği EBA eğitim sisteminde düzenli olarak katılım şartı bulunmaktadır. Sistemin genel planlaması uzun vadeli destek sağlayarak daha verimli eğitim sistemi yaratmaktır.

EBA Tablet üzerinden aktive edilmeye FATİH projesi ile başlamıştır. Öğrencilerin internet bağlantısı üzerinden katıldıkları bu eğitim programında amaçlanan ise teknolojinin doğru amaçlar için kullanılması ve aynı zamanda belirli yaştaki öğrencilere maksimum fayda sağlayacak bilgilere erişiminin sağlanmasıdır. Bu nedenle yetkilendirilen eğitmenler sisteme erişimi belirli bir internet bağlantısı üzerinden ve aynı zamanda belirli bir şifre ile sağlamaktadır.

EBA Tablet Şifresi Nasıl Alınır?

EBA tablet şifresi nasıl alınır veya nasıl belirlenir sorularına yatık verecek yetkili kişiler öğretmen ve kurum yetkilileridir. Her eğitim kurumunda belirlenen yetkililer öğrencilerin sisteme kayıt olması için kendi kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapabildikleri MESSİS sistemine giriş yaparak yeni öğrenci eklemesi yapar.

Bu işlem sayesinde öğrenciye bir şifre belirlemiş olunmaktadır. Öğrenciler ise tablet üzerinden T.C. kimlik numaraları ile birlikte şifrelerini kullanarak ders sistemine katılabilmektedir. Eğitim sisteminin sürekli takip ve değerlendirme sistemi üzerine kurulması öğrencinin ek bilgiyi ne kadar edindiğini ve sonrasında değerlendirme de ne kadar başarı elde ettiğini ölçmek için oldukça etkilidir.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0
örgü